Oddíl nohejbalu

•  Zveřejněno 27.11.2007
TJ Sokol Strunkovice nad Blanicí - oddíl nohejbalu pořádá vánoční turnaj v nohejbalu trojic. Turnaj se koná ve středu 26. prosince 2007 od 900 hodin v KD Strunkovice nad Blanicí. Startovné: 150 Kč/družstvo. Přihlášky do turnaje přijímá p. Trávníček (konečný termín přihlášek - středa 19. prosince 2007). Všichni příznivci nohejbalu jsou srdečně zváni.

•  Zveřejněno 27.11.2007
 
Rozpis zápasů 2007
DOMÁCÍ ZÁPASY DOMÁCÍ HOSTÉ VÝSLEDEK
30.04.2007 TJ SOKOL TJ SOKOL KATOVICE „A“

1:4

14.05.2007 TJ SOKOL NC HAPON HORAŽĎOVICE „B“ 1:4
28.05.2007 TJ SOKOL TJ ČZ STRAKONICE „B“ 1:4
11.06.2007 TJ SOKOL NK MLADĚJOVICE 1:4
18.06.2007 TJ SOKOL TJ FEZKO STRAKONICE „B“ 1:4
25.06.2007 TJ SOKOL TJ RADOMYŠL „B“ 2:3
27.08.2007 TJ SOKOL TJ ČZ STRAKONICE „C“ 1:4
10.09.2007 TJ SOKOL NC ČÁP STRAKONICE 3:2
24.09.2007 TJ SOKOL NK ČESTICE „A“ 2:3

 
Rozpis zápasů 2007
ZÁPASY VENKU DOMÁCÍ HOSTÉ VÝSLEDEK
16.04.2007 TJ FEZKO STRAKONICE „B“ TJ SOKOL 4:0
23.04.2007 TJ RADOMYŠL „B“ TJ SOKOL 5:0
07.05.2007 TJ ČZ STRAKONICE „C“ TJ SOKOL 2:3
21.05.2007 NC ČÁP STRAKONICE TJ SOKOL 4:1
04.06.2007 NK ČESTICE „A“ TJ SOKOL 5:0
20.08.2007 TJ SOKOL KATOVICE „A“ TJ SOKOL 5:0
03.09.2007 NC HAPON HORAŽĎOVICE „B“ TJ SOKOL 3:2
17.09.2007 TJ ČZ STRAKONICE „B“ TJ SOKOL 5:0
01.10.2007 NK MLADĚJOVICE TJ SOKOL 4:1

Celkově jsme odehráli 18 utkání.
2x jsme vyhráli a 16x jsme prohráli.
Skóre z 90 zápasů je následující: 21 vyhraných zápasů a 69 prohraných. (/viz. závěrečná tabulka).
 
ZÁVĚREČNÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU 2007
PO 18 ODEHRANÝCH KOLECH
1. ČZ STRAKONICE „B“ 18 16:2 60:30 32 BODŮ
2. NC ČESTICE „A“ 18 13:5 61:29 26 BODŮ
3. NC KATOVICE „A“ 18 12:6 55:35 24 BODŮ
4. NC FEZKO „B“ 18 11:7 55:35 22 BODŮ
5. NC MLADĚJOVICE 18 9:9 42:48 17 BODŮ
6. NC RADOMYŠL „B“ 18 8:10 42:48 16 BODŮ
7. NC ČÁP STRAKONICE 18 7:11 42:48 14 BODŮ
8. Hapon HORAŽĎOVICE „B“ 18 6:12 38:52 12 BODŮ
9. ČZ STRAKONICE „C“ 18 6:12 34:56 11 BODŮ
10. TJ Sokol Strunkovice nad Blanicí 18 2:16 21:69 4 BODY

Poslední dvě družstva sestupují do okresní soutěže.

Statistika zápasů:
1. ZÁPAS: TJ FEZKO STRAKONICE „B“ – TJ SOKOL
Dvojka: FEZKO „B“ - Koštejn, Klein 2:1 1:0
Dvojka: FEZKO „B“ - Trávníček, Šanda 2:0 2:0
Trojka: FEZKO „B“ - Trávníček, Koštejn, Klein 2:1 3:0
Dvojka: FEZKO „B“ - Trávníček, Šanda 1:2 3:1
Dvojka: FEZKO „B“ - Koštejn, Illek 2:0 4:1
  Sety: 9:4 Zápasy: 4:1
 
2. ZÁPAS: TJ RADOMYŠL „B“ – TJ SOKOL
Dvojka: RADOMYŠL „B“ – Koštejn, Klein 2:0 1:0
Dvojka: RADOMYŠL „B“ – Trávníček, Šanda 2:0 2:0
Trojka: RADOMYŠL „B“ – Trávníček, Koštejn, Klein 2:0 3:0
Dvojka: RADOMYŠL „B“ – Trávníček, Šanda 2:0 4:0
Dvojka: RADOMYŠL „B“ – Koštejn, Illek 2:1 5:0
  Sety: 10:1 Zápasy: 5:0
 
3. ZÁPAS: TJ SOKOL – TJ SOKOL KATOVICE „A“
Dvojka: Koštejn, Klein – KATOVICE 1:2 0:1
Dvojka: Kábele, Šanda, Trávníček – KATOVICE 1:2 0:2
Trojka: Trávníček, Koštejn, Kábele, Klein – KATOVICE 1:2 0:3
Dvojka: Koštejn, Klein – KATOVICE 2:1 1:3
Dvojka: Trávníček, Šanda – KATOVICE 1:2 1:4
  Sety: 6:9 Zápasy: 1:4
 
4. ZÁPAS: TJ ČZ STRAKONICE „C“ – TJ SOKOL
Dvojka: ČZ STRAKONICE „C“ – Trávníček, Kábele 1:2 0:1
Dvojka: ČZ STRAKONICE „C“ – Šanda, Klein 1:2 0:2
Trojka: ČZ STRAKONICE – Trávníček, Kábele, Klein, Šanda 2:1 1:2
Dvojka: ČZ STRAKONICE „C“ – Šanda, Klein 2:0 2:2
Dvojka: ČZ STRAKONICE „C“ – Trávníček, Kábele 1:2 2:3
  Sety: 7:7 Zápasy: 2:3
 
5. ZÁPAS: TJ SOKOL – NC HAPON HORAŽĎOVICE „B“
Dvojka: Šanda, Klein, Koštejn - HORAŽĎOVICE „B“ 0:2 0:1
Dvojka: Trávníček, Kábele – HORAŽĎOVICE „B“ 1:2 0:2
Trojka: Šanda, Koštejn, Klein – HORAŽĎOVICE „B“ 2:1 1:2
Dvojka: Klein, Koštejn – HORAŽĎOVICE „B“ 0:2 1:3
Dvojka: Trávníček, Kábele – HORAŽĎOVICE „B“ 0:2 1:4
  Sety: 3:9 Zápasy: 1:4
 
6. ZÁPAS: NC ČÁP – TJ SOKOL
Dvojka: NC ČÁP – Kábele, Trávníček 2:0 1:0
Dvojka: NC ČÁP – Koštejn, Šanda 2:1 2:0
Trojka: NC ČÁP – Koštejn, Šanda, Klein 1:2 2:1
Dvojka: NC ČÁP – Koštejn, Klein 2:0 3:1
Dvojka: NC ČÁP – Kábele, Illek 2:0 4:1
  Sety: 9:3 Zápasy: 4:1
 
7. ZÁPAS: TJ SOKOL – ČZ STRAKONICE „B“
Dvojka: Koštejn, Klein – ČZ STRAKONICE „B“ 2:1 1:0
Dvojka: Trávníček, Illek - ČZ STRAKONICE „B“ 0:2 1:1
Trojka: Koštejn, Klein, Trávníček – ČZ STRAKONICE 1:2 1:2
Dvojka: Koštejn, Klein – ČZ STRAKONICE „B“ 1:2 1:3
Dvojka: Trávníček, Illek – ČZ STRAKONICE „B“ 1:2 1:4
  Sety: 5:9 Zápasy: 1:4
 
8. ZÁPAS: ČESTICE – TJ SOKOL
Dvojka: ČESTICE – Koštejn, Klein 2:0 1:0
Dvojka: ČESTICE – Trávníček, Kábele 2:0 2:0
Trojka: ČESTICE – Koštejn, Klein, Kábele 2:0 3:0
Dvojka: ČESTICE – Trávníček, Kábele 2:0 4:0
Dvojka: ČESTICE – Koštejn, Klein 2:1 5:0
  Sety: 10:1 Zápasy: 5:0
 
9. ZÁPAS: TJ SOKOL – MLADĚJOVICE
Dvojka: Koštejn, Klein – MLADĚJOVICE 1:2 0:1
Dvojka: Trávníček, Kábele – MLADĚJOVICE 0:2 0:2
Trojka: Koštejn, Klein, Trávníček – MLADĚJOVICE 2:1 1:2
Dvojka: Koštejn, Klein – MLAĚJOVICE 0:2 1:3
Dvojka: Illek, Kábele – MLADĚJOVICE 0:2 1:4
  Sety: 3:9 Zápasy: 1:4
 
10. ZÁPAS: TJ SOKOL – FEZKO „B“
Dvojka: Kábele, Illek – FEZKO „B“ 0:2 0:1
Dvojka: Koštejn, Klein – FEZKO „B“ 1:2 0:2
Trojka: Koštejn, Klein, Illek – FEZKO „B“ 1:2 0:3
Dvojka: Trávníček, Kábele – FEZKO „B“ 2:0 1:3
Dvojka: Koštejn, Klein – FEZKO „B“ 0:2 1:4
  Sety: 4:8 Zápasy: 1:4
 
11. ZÁPAS: TJ SOKOL – RADOMYŠL „B“
Dvojka: Trávníček, Kábele – RADOMYŠL „B“ 0:2 0:1
Dvojka: Koštejn, Illek, Klein – RADOMYŠL „B“ 0:2 0:2
Trojka: Koštejn, Klein, Kábele – RADOMYŠL „B“ 2:0 1:2
Dvojka: Trávníček, Kábele – RADOMYŠL „B“ 0:2 1:3
Dvojka: Koštejn, Klein, Illek – RADOMYŠL „B“ 2:1 2:3
  Sety: 4:7 Zápasy: 2:3
 
12. ZÁPAS: KATOVICE „A“ – TJ SOKOL
Dvojka: KATOVICE „A“ – Koštejn, Klein 2:0 1:0
Dvojka: KATOVICE „A“ – Trávníček, Šanda 2:0 2:0
Trojka: KATOVICE „A“ – Koštejn, Klein, Trávníček, Šanda 2:0 3:0
Dvojka: KATOVICE „A“ – Trávníček, Šanda 2:0 4:0
Dvojka: KATOVICE „A“ – Koštejn, Klein 2:1 5:0
  Sety: 10:1 Zápasy: 5:0
 
13. ZÁPAS: TJ SOKOL – ČZ STRAKONICE „C“
Dvojka: Trávníček, Illek – ČZ STRAKONICE „C“ 0:2 0:1
Dvojka: Kábele, Koštejn – ČZ STRAKONICE „C“ 2:1 1:1
Trojka: Trávníček, Koštejn, Kábele – ČZ „C“ 1:2 1:2
Dvojka: Trávníček, Illek – ČZ STRAKONICE „C“ 1:2 1:3
Dvojka: Kábele, Koštejn – ČZ STRAKONICE „C“ 1:2 1:4
  Sety: 5:9 Zápasy: 1:4
 
14. ZÁPAS: HORAŽĎOVICVE „B“ – TJ SOKOL
Dvojka: HORAŽĎOVICE „B“ – Kábele, Šanda 2:0 1:0
Dvojka: HORAŽĎOVICE „B“ Trávníček, Koštejn 2:1 2:0
Trojka: HORAŽĎOVICE „B“ – Trávníček, Koštejn, Šanda 1:2 1:2
Dvojka: HORAŽĎOVICE „B“ – Trávníček, Koštejn 2:0 1:3
Dvojka: HORAŽĎOVICE „B“ – Kábele, Šanda 0:2 2:3
  Sety: 7:5 Zápasy: 2:3
 
15. ZÁPAS: TJ SOKOL – NC ČÁP
Dvojka: Klein, Illek – NC ČÁP 0:2 0:1
Dvojka: Trávníček, Kábele – NC ČÁP 0:2 0:2
Trojka: Trávníček, Kábele, Klein – NC ČÁP 2:0 1:2
Dvojka: Klein, Illek – NC ČÁP 2:1 2:2
Dvojka: Trávníček, Kábele – NC ČÁP 2:0 3:2
  Sety: 6:5 Zápasy: 3:2
 
16. ZÁPAS: ČZ STRAKONICE „B“ – TJ SOKOL
Dvojka: ČZ STRAKONICE „B“ – Koštejn, Klein 2:0 1:0
Dvojka: ČZ STRAKONICE „B“ – Trávníček, Kábele 2:0 2:0
Trojka: ČZ „B“ – Trávníček, Koštejn, Kábele, Klein 2:0 3:0
Dvojka: ČZ STRAKONICE „B“ – Trávníček, Kábele 2:1 4:0
Dvojka: ČZ STRAKONICE „B“ – Koštejn, Klein 2:0 5:0
  Sety: 10:1 Zápasy: 5:0
 
17. ZÁPAS: TJ SOKOL ČESTICE
Dvojka: Koštejn, Klein – ČESTICE 2:1 1:0
Dvojka: Trávníček, Kábele – ČESTICE 0:2 1:1
Trojka: Koštejn, Klein, Kábele – ČESTICE 0:2 1:2
Dvojka: Koštejn, Illek – ČESTICE 0:2 1:3
Dvojka: Trávníček, Kábele – ČESTICE 2:0 2:3
  Sety: 4:7 Zápasy: 2:3
 
18. ZÁPAS: MLADĚJOVICE – TJ SOKOL
Dvojka: MLADĚJOVICE – Šanda, Kábele 2:0 1:0
Dvojka: MLADĚJOVICE – Trávníček, Kábele 2:0 2:0
Trojka: MLADĚJOVICE – Trávníček, Kábele, Šanda 1:2 1:2
Dvojka: MLADĚJOVICE Trávníček, Šanda 2:1 3:1
Dvojka: MLADĚJOVICE – Kábele, Šanda 2:1 4:1
  Sety: 9:4 Zápasy: 4:1
 

Dvojky – statistika hráčů

Jméno: Počet zápasů: Výhry: Prohry: % úspěšnost
Trávníček 33 6 27 18,20%
Koštejn 30 5 25 16,70%
Kábele 28 7 21 25,00%
Klein 26 6 20 23,10%
Šanda 17 3 14 17,60%
Illek 13 2 11 15,40%
 
Trojky – statistika hráčů
Jméno: Počet zápasů: Výhry: Prohry: % úspěšnost
Trávníček 12 4 8 33,30%
Koštejn 15 5 10 33,30%
Kábele 9 3 6 33,30%
Klein 15 5 10 33,30%
Šanda 6 4 2 66,60%
Illek 1 0 1 0,00%

Vladimír Trávníček – oddíl nohejbalu

•  Zveřejněno 1.4.2007
Opět se nám přiblížil začátek nohejbalové sezóny. Po loňské premiérové sezóně, kdy jsme s úspěchem bojovali v okresní soutěži Strakonicka a obsadili celkově 2. místo, se letos přece jen podíváme do vyšší soutěže, a to okresního přeboru Strakonicka. Zde na nás čeká 9 kvalitních soupeřů a porce 18 zápasů. Na Sokolské louce tak budou k vidění jistě zajímavé zápasy se soupeři, kteří v „Mexiku“ ještě nehráli.
Zimní přípravu jsme si zpestřili účastí na turnaji trojic ve Vlachově Březí, kde jsme obsadili v kvalitní konkurenci pěkné 3. místo (P.Kábele, J.Koštejn, V.Trávníček). V sobotu 24. března pak na turnaji ve Vodňanech obsadilo naše družstvo (J.Koštejn, L.Klein, V.Trávníček) 4.místo z deseti účastníků. „Zpestřením“ v přípravě jsou rovněž brigády na našem hřišti, abychom byli připraveni na první domácí „mač“, který odehrajeme v pondělí 30. dubna 2007 a přivítáme v něm rovněž nováčka soutěže TJ Sokol Katovice. Těšíme se na podporu fanoušků a věříme, že i letos bude domácí hřiště nedobytnou tvrzí. Pro příznivce nohejbalového sportu uvádím rozpis zápasů celé sezóny 2007.
 
Rozpis zápasů 2007
DOMÁCÍ ZÁPASY DOMÁCÍ HOSTÉ VÝSLEDEK
30.04.2007 TJ SOKOL TJ SOKOL KATOVICE „A“

:

14.05.2007 TJ SOKOL NC HAPON HORAŽĎOVICE „B“ :
28.05.2007 TJ SOKOL TJ ČZ STRAKONICE „B“ :
11.06.2007 TJ SOKOL NK MLADĚJOVICE :
18.06.2007 TJ SOKOL TJ FEZKO STRAKONICE „B“ :
25.06.2007 TJ SOKOL TJ RADOMYŠL „B“ :
27.08.2007 TJ SOKOL TJ ČZ STRAKONICE „C“ :
10.09.2007 TJ SOKOL NC ČÁP STRAKONICE :
24.09.2007 TJ SOKOL NK ČESTICE „A“ :

Domácí zápasy se hrají vždy v pondělí od 1700 hodin na hřišti TJ Sokol (Sokolská louka).
 
Rozpis zápasů 2007
ZÁPASY VENKU DOMÁCÍ HOSTÉ VÝSLEDEK
16.04.2007 TJ FEZKO STRAKONICE „B“ TJ SOKOL :
23.04.2007 TJ RADOMYŠL „B“ TJ SOKOL :
07.05.2007 TJ ČZ STRAKONICE „C“ TJ SOKOL :
21.05.2007 NC ČÁP STRAKONICE TJ SOKOL :
04.06.2007 NK ČESTICE „A“ TJ SOKOL :
20.08.2007 TJ SOKOL KATOVICE „A“ TJ SOKOL :
03.09.2007 NC HAPON HORAŽĎOVICE „B“ TJ SOKOL :
17.09.2007 TJ ČZ STRAKONICE „B“ TJ SOKOL :
01.10.2007 NK MLADĚJOVICE TJ SOKOL :

Oficiální turnaje ONS (Okresní nohejbalový svaz):
Okresní přebor dvojic: Radomyšl - 19.05.2007 od 900 hod.
Okresní přebor trojic: TJ ĆZ Strakonice - 16.06.2007 od 900 hod.

Vladimír Trávníček


Optimalizováno pro rozlišení
1024x768
© BoD